Czy hipnoterapia może pomóc w biznesie? O tym między innymi opowiada Konrad
O swoich doświadczeniach i pokonywaniu blokad dzięki hipnozie opowiada Anna.
O odzyskiwaniu relacji ze sobą i redukcji wagi opowiada Marcin.
O swoich wrażeniach po sesji hipnozy opowiada Edyta.
Opublikowano na Iga ryńskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Z całego serca polecam współpracę z Asią, jej profesjonalizm, empatia i indywidualne podejście sprawiły, że od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki sesjom zyskałam większy spokój, lepsze zrozumienie siebie i realne wsparcie w osiąganiu pozytywnych zmian w życiuOpublikowano na Kari LudzTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Bardzo doceniam współpracę z panią Joanną za jej profesjonalizm, połączony z dużą empatią. Nie ma tu gotowych szablonów; jest za to rzeczowe i bardzo indywidualne podejście. Już po pierwszym spotkaniu udało nam się wspólnie zdefiniować główne obszary do pracy i ułożyć plan na serię kolejnych sesji oraz dobrać odpowiednie narzędzia do kazdej z sesji aby te aspekty skutecznie zaadresować. To podejście pozwoliło nam krok po kroku przepracowywać rzeczy, które dotychczas blokowały mój rozwój - prywatny i zawodowy i otworzyć się na zmiany i prace nad soba. Nie jest to zawsze proces łatwy, lekki ani przyjemny - ale uważam, ze niezbędny do rozwoju i pełniejszego życia. Polecam indywidualne sesje z panią Joanną każdemu, kto czuje, że “utknął” i chce w bezpiecznych, profesjonalnych warunkach przyjrzeć i przepracować to, co go ogranicza.Opublikowano na Karolina KneraTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Joanna od razu wzbudziła moje zaufanie i stworzyła bardzo komfortową atmosferę. Jestem wdzięczna za jej wsparcie. Polecam!Opublikowano na MariaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Asia jest niezwykle życzliwą i budzącą zaufanie osobą już od pierwszego spotkania. Rozmowa z nią przebiega w bardzo przyjemny i swobodny sposób — jest wyrozumiała, uważna i posiada wiedzę, dzięki której potrafi trafnie podejść do tematu, z którym się do niej zgłosiłam. Mimo że wcześniej nigdy nie korzystałam z hipnoterapii, przekonałam się, że można pozostać w pełni świadomą, a jednocześnie wejść w stan głębokiego wyciszenia, podczas którego czuję się w pełni bezpieczna i zaopiekowana. Asia potrafi sprawić, że łatwo zaufać całemu procesowi i poczuć wewnętrzny spokój. Już po pierwszej sesji zauważyłam efekty i z przyjemnością kontynuuję z Asią współpracę. Z całego serca polecam ją każdej osobie, która szuka empatycznego i skutecznego wsparcia!Opublikowano na Nikita FedorenkoTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Pani Joanna jest ekspertką w swojej dziedzinie i serdecznie polecam sesje z Joanną Oprócz niesamowitego samopoczucia po każdej z sesji, również pierwszej konsultacji, nauczyłem się autohipnozy i przepracowałem swoje lęki Polecam kazdemu💙Opublikowano na BarbaraTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam serdecznie. Cudowna kobieta, pełen profesjonalizm. Od pierwszego spotkania ma się wrażenie, jakby znało się ją całe życie. Potrafi rozwiać wiele obaw dotyczących hipnoterapii. Dzięki tej pracy jestem bardziej pewna siebie i potrafię lepiej dotrzeć do samej siebie. Hipnoza to praca ze sobą, a Joasia tę drogę potrafi wskazać jak nikt inny. Doskonale słucha i trafnie doradza. Dziękuję bardzo!Opublikowano na MD SzymańskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Z całego serca chcę podziękować Joasi za pomoc którą otrzymałam .Cudowna wspaniała najlepsza ANIOŁ NIE CZŁOWIEK . Po długich latach chodzenia po różnych specjalistach bez większego rezultatu trafiłam przypadkiem na Joasię i to był strzał w dziesiątkę.Praca z Joasią odmieniła moje życie całkowicie.Jeszcze raz dziękuję Joasiu❤️ POLECAM NAPRAWDĘ WARTO!!!Opublikowano na Katarzyna PawlowskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam. Na hipnozę do Joanny trafiłam w bardzo trudnym momencie mojego życia, było to tuż po śmierci Taty. Żałoba, którą przechodziłam, zawładnęła całym moim życiem. Ciągle płakałam, lekarze sugerowali farmakoterapię, gdzieś w środku siebie czułam, że nie tędy droga, bo żałoba to nie choroba to trzeba przejść. Szukałam innej drogi i znalazłam Joannę, odbyłyśmy kilka sesji online, w tym czasie wychodzenie z domu było dla mnie niemożliwe, opiekowałam się bardzo chorą mamą, byłam wiecznie zalana łzami, ten sposób terapii był dla mnie bezpieczny. Co dały mi te sesje? Odzyskałam spokój, wychodzę z domu, dbam o siebie. Jeszcze sporo pracy przede mną i to mnie cieszy, bo w działaniu jest przyszłość. Dziękuję Asiu, dałaś mi lepsze życie. Pozdrawiam Kasia.